• LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook
  • Doneer
  • Contact
  • [email protected]
  • Inloggen
  • Uitloggen
Earth Charter Nederland
  • Earth Charter NL
    • Het Earth Charter
    • Over ons
      • Missie & visie
      • Samenwerkingsverbanden
      • Team & bestuur
      • ANBI
  • Activiteiten
  • Vrienden
    • De Vrienden
    • Verbintenis
    • Sluit je aan
  • Materialen
    • Materialen
    • Cursussen
  • Kom in actie
    • Doe de Deep Time Walk
    • Speel het spel
    • Deel je actie op MAPTING
    • Cursussen
    • Materialen
    • Word Vriend
    • Bekrachtig
    • Doneer
  • Nieuws
  • Agenda
  • Zoek
  • Menu Menu

Earth Charter Cursus Community Leiderschap –

INSCHRIJVING GESLOTEN WEGENS GROTE BELANGSTELLING

18, 19 Februari & 20, 21 Mei 2022

In deze unieke cursus volgen we de 16 leidende principes van het Earth Charter. Je ontwikkelt in zes dagdelen je eigen leiderschap gericht op wat goed is voor de Aarde vanuit de fundamentele waarden en principes die zorgdragen voor een rechtvaardige, duurzame vreedzame Aarde. Je leert denken en handelen vanuit eco-system bewustzijn waarin de ‘community of life’ oftewel het welbevinden van alles wat leeft centraal staat. 

Het wordt een hele belevenis; je zult kennismaken en samenwerken met smaakmakende Earth Charter vrienden.   

Met Jan Pronk, voorzitter Earth Charter Nederland wiens hele leven in het teken staat van handelen conform duurzame principes. Hij kan als geen ander aangeven hoe je je principes in de praktijk van alledag overeind kunt houden.   

Met Sherlien Sanches, lid van het Earth Charter team, die als ‘’indigenous woman’’ een boodschap en misschien wel een antwoord heeft voor hoe een duurzame wereld er uit kan zien. 

Met Jessica den Outer die als jurist letterlijk pleit voor rechten van de natuur. En zo bijdraagt aan een transitie die hard nodig is. 

Met Veronique Swinkels die met de Circles of 17 dialoogmethode een brug slaat tussen de SDG’s en het Earth Charter. 

Het programma vindt plaats op SDG house Campus Landgoed Zonheuvel, de plek waar Earth Charter Nederland wortels heeft gekregen. In de bossen van Doorn werk je onder leiding van Alide Roerink en Wim Oolbekkink, coördinatoren Earth Charter Nederland, aan een afwisselend programma waarbij zo veel als mogelijk de moestuin/kwekerij en het bos van het landgoed zal worden benut. 

De kosten voor deelname: € 400 euro (inclusief verblijfskosten (maaltijd, 2 x een overnachting, ontbijt en lunch) per persoon (uitgaande van 12 deelnemers) voor beide ‘blokken’: vrijdagavond 18 en zaterdag 19 februari en vrijdagavond 20 en zaterdag 21 mei 2022. 

Voor informatie over een mogelijk nieuwe cursus later dit jaar, stuur je bericht aan het Earth Charter team: [email protected] 

Nieuws

  • Welkom op 29 juni 2022: Viering Earth Charter Day – Round Table Intergenerational Justice27 mei 2022 - 11:58
  • Krui-tocht voor de Aarde op weg naar Parijs22 april 2022 - 12:56
  • 12 april 2022 – nú al ‘Dutch Overshoot Day’12 april 2022 - 5:12
  • Lente in tijden van oorlog21 maart 2022 - 4:53
  • Stem op de toekomst15 maart 2022 - 11:45

Earth Charter Nederland

[email protected]

Landgoed Zonheuvel
Amersfoortseweg 98
3941 EP Doorn

Links

  • Earth Charter Internationaal

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

© 2023 Earth Charter Nederland - door ineendag.online
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook
Scroll naar bovenzijde